Jakim prezentem zaskoczyć męża w te walentynki?

ByDaniel

Jakim prezentem zaskoczyć męża w te walentynki?

Dzień zakochanych to ten wyjątkowy dzień w roku, w którym można razem świętować swoją miłość i cieszyć się swoim towarzystwem. Walentynki, to także idealny czas, aby obdarować swojego ukochanego ciekawym prezentem. Choć czasem może wydawać się, że mąż ma już wszystko, co on sam z chęcią potwierdzi, to na pewno nie pogardzi dobrą książką! Nawet jeśli nie jest zapalonym czytelnikiem, to tytuł, który będzie dopasowany do jego zainteresowań może sprawić mu wiele radości.

Jaką książkę kupić dla męża w te walentynki?

Prezent dla męża na walentynki powinien być przede wszystkim przemyślany. Upominek dobrany do jego pasji będzie dla niego bardzo wartościowy, dlatego dobrze jest zastanowić się, co mąż robił najchętniej w ostatnim czasie. Słuchał podcastów kryminalnych, czytał o kryptowalutach czy może oglądał programy kulinarne? W pierwszym przypadku świetnie sprawdzą się wszystkie książki kryminalne, dlatego śmiało można sięgnąć po serię norweskiego pisarza Jo Nesbø z policjantem Harrym Hole. O kryptowalutach wiedzę poszerzy czytając “Jak zarabiać na kryptowalutach” Tomasza Waryszaka, a nowe przepisy może poznawać w książkach znanego na całym świecie Jamiego Olivera. Takie pozycje, które uwzględnią różne zainteresowania męża, będą dla niego ciekawym i użytecznym prezentem, więc uśmiech na jego twarzy na pewno się pojawi.

Książki do wspólnego czytania

Czytać książek wcale nie trzeba tylko na papierze. Świetnym pomysłem na walentynki dla męża może być zakup audiobooka, którego będzie można słuchać razem z mężem. To ciekawy sposób na wspólne spędzanie czasu, oprócz samego poznawania historii, można ją razem analizować i komentować. To szczególnie przyjemne, kiedy mąż dzieli te samą pasję co żona i jest nią na przykład podróżowanie. Wyjazdy w dzisiejszych czasach nie zawsze są proste i możliwe do zrealizowania, dlatego warto sprezentować dla ukochanego audioobok o tematyce podróżniczej. W ten sposób można poznać różne zakątki świata, nawet nie wychodząc z domu! Ameryka Południowa, Australia czy nawet biegun północy stoją otworem i czekają na odwiedziny!

 

About the author

Daniel administrator